1

Apple Muzeum Polska to najpełniejsza kolekcja na świecie, w której możesz zobaczyć historię i rozwój technologicznego lidera - firmy Apple. W zbiorach muzeum znajduje się ponad 1700 eksponatów. Kolekcja swoim zasięgiem prezentuje nie tylko stare komputery Apple, Macintosh oraz NeXT, ale także software, hardware, peryferia, prototypy, multimedia oraz wszelkie formy promocyjne i informacyjne ilustrujące rozwój firmy.


Lekcja muzealna Z przeszłości w przyszłość. Co łączy Tik Toka z lądowaniem na księżycu? skierowana do grup wiekowych:

Dla klas 1-3 (7 – 9 lat)
Dla klas 4-6 (10 – 12 lat)
Dla klas 7 i starszych (13 – 18 lat)

W ramach lekcji uczestnicy prześledzą rozwój technologiczny, jaki miał miejsce od powstania pierwszych komputerów po współczesne urządzenia. Będą próbowali odpowiedzieć sobie na pytanie, jak rozwój internetu i mediów społecznościowych wpłynął na dzisiejszą rzeczywistość. Scenariusz wycieczki jest specjalnie opracowany dla każdej grupy wiekowej.


Liczba osób na lekcji muzealnej: max. 20
Czas trwania: 60’
Lokalizacja: Fabryka Norblina


Wizytę w Muzeum Apple można połączyć ze zwiedzaniem Fabryki Norblina (przez przewodników wcielających się w rolę założycieli Fabryki), z grą miejską w przestrzeni Fabryki, wizytą na multisensorycznej wystawie w Art Box Experience lub wizytą w Smart Kids Planet (dla młodszych dzieci).

Zapytaj / zarezerwuj

Nieprawidłowe dane

Invalid email address.

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Polecane wycieczki i imprezy

Newsletter

Dane kontaktowe

We love Warsaw
ul.Wspólna 56
00-696 Warszawa
tel. 22 621 07 07
e-mail: info@welovewarsaw.pl

Zaufali nam: