1

Ekspozycja muzeum wyróżnia się na tle innych tego typu miejsc przede wszystkim dbałością o szczegóły, zarówno jeżeli chodzi o jakość i wykonanie eksponatów, jak i ich merytorykę. W Muzeum znajdziesz znane i popularne złudzenia takie jak odwrócony pokój i pokój z luster, ale ich wykonanie po konsultacjach z zawodowym iluzjonistą sprawi, że złudzenie będzie jeszcze silniejsze. Nie zabraknie też całkowicie oryginalnych pomysłów jak odtworzenie tortury wodnej Houdiniego. W Muzeum dużą rolę odgrywa również technologia w myśl zasady: Magia to technologia, której jeszcze nie znamy! Wyświetlany cyklicznie maping opowiada historię Iluzji. Interaktywna oś czasu pozwala utrwalać te informacje poprzez zabawę z dotykową ścianą.


Liczba osób: do uzgodnienia
Czas trwania: ok. 60’-90’


Istnieje możliwość poszerzenia zwiedzania Muzeum o pokaz profesjonalnego iluzjonisty w Teatrze Iluzji (40 minut) lub o warsztaty magicznych sztuczek z iluzjonistą (40 minut)

Zwiedzanie Magic Mind Museum można połączyć ze spacerem po warszawskiej Pradze, zwiedzaniem Teatru Powszechnego, zwiedzanie Stadionu Narodowego, zwiedzaniem Muzeum Neonów wraz z przestrzenią Soho Factory (wszystkie obiekty znajdują się na Pradze).

Zwiedzanie może być też częścią wycieczki objazdowej na pokładzie jednego z zabytkowych autobusów miejskich np. Chaussona, Jelcza Ogórka lub Dwupokładowca.

Zapytaj / zarezerwuj

Nieprawidłowe dane

Invalid email address.

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Polecane wycieczki i imprezy

Newsletter

Dane kontaktowe

We love Warsaw
ul.Wspólna 56
00-696 Warszawa
tel. 22 621 07 07
e-mail: info@welovewarsaw.pl

Zaufali nam: