1

 

Gracze dzielą się na grupy kilkuosobowe, które wyposażone w mapy wyruszają w miasto w celu odnalezienia materiałów i dokumentów związanych z fabułą gry.

Gra rozgrywa się między kilkoma lub kilkunastoma lokalizacjami w Śródmieściu, na Powiślu i na Pradze. Gracze, ścigając się z czasem i z pozostałymi grupami, zdobywają poszczególne dokumenty, odnajdując je w ukrytych miejscach. Na otrzymanej mapce zaznaczone są rewiry/obszary, w których ukryte zostały dokumenty. Po dotarciu na miejsce gracze wysyłają SMS z oznaczeniem lokalizacji i w odpowiedzi otrzymują wskazówkę, gdzie należy szukać koperty. W kopercie znajduje się zadanie-zagadka związane z miejscem, w którym grupy przebywają. Odpowiedź zespół wysyła SMS-em na podany numer telefonu. Jeśli odpowiedź jest prawidłowa – zespół otrzymuje punkty.

W grze zwyciężają 2 zespoły – ten, który zdobędzie najwięcej punktów, i ten, który jako pierwszy rozwiąże główną zagadkę. 

Polecamy jeden z kilku scenariuszy, które możemy dostosowywać do grupy w zależności od czasu trwania gry oraz liczby uczestników.


Gry prowadzimy w języku polskim oraz języku angielskim.Oferta ważna do 2100-01-01

Zapytaj / zarezerwuj

Nieprawidłowe dane

Invalid email address.

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Polecane wycieczki i imprezy

Newsletter

Dane kontaktowe

We love Warsaw
ul.Wspólna 56
00-696 Warszawa
tel. 22 621 07 07
e-mail: info@welovewarsaw.pl

Zaufali nam: